خوش آمدید

مسابقات صادق هدایت 1390
نویسنده : سرمد تاریخ : پنج‌شنبه 26 خرداد‌ماه سال 1390
نظرات (0)

 


اطلاعیه‌ی دهمین دوره‌ی جایزه‌ی ادبی صادق هدایت (1390)
 

دهمین دوره‌ی جایزه‌ی داستان‌نویسی صادق هدایت توسط دفتر هدایت و سایت سخن برگزار می‌شود. شرایط شرکت در این رقابت ادبی به شرح زیر است:

شرایط شرکت در مسابقه:

 

هر نویسنده می‌تواند تنها یک داستان کوتاه منتشر نشده‌ی خود را برای شرکت در مسابقه ارسال کند.

 

داستان ارسالی نباید از چهار هزار کلمه بیشتر و از هزار کلمه کمتر باشد و به دو روش قابل ارسال است:

الف) ارسال به بخش داستان‌های کوتاه در سایت سخن «برای ورود داستان، اینجا را کلیک کنید»

ب) ارسال به صندوق پستی 365 - 19585 به نام دفتر هدایت. داستان‌هایی که به این طریق ارسال می‌شوند لازم است بر یک روی صفحه، به صورت تایپ شده، و در چهار نسخه فرستاده شوند. این آثار در مسابقه شرکت خواهند داشت ولی تنها گزیده‌ای از آن‌ها بر روی سایت قرار می‌گیرد.

 

نویسندگانی که در این مسابقه شرکت می‌کنند، لازم است تا تعیین برندگان و نیز انتخاب داستان‌ها برای انتشار در مجموعه‌ آثار برگزیده، از درج داستان ارسالی در کتاب‌ها، نشریات و سایت‌های اینترنتی، و یا ارسال آن برای دیگر مسابقات داستان‌نویسی، خودداری فرمایند. همچنین داستان با نام مستعار مطلقاً پذیرفته نمی‌شود.

 

- نویسندگان شرکت‌کننده شماره تلفن تماس و نشانی کامل پستی و نشانی ای میل خود را حتماً به همراه داستان ارسال فرمایند و در صورت تغییر، مراتب را به دبیرخانه‌ی جایزه اطلاع دهند. درج شماره تلفن برای ارسال کنندگان داستان به سایت هم الزامی است.

 

ارسال داستان برای مسابقه به این معنی است که نویسنده‌ در صورت انتخاب، رضایت خود را برای چاپ داستان ارسالی در مجموعه‌ی داستان‌های برگزیده اعلام داشته است. داستان‌های انتخاب شده برای انتشار در کتاب، ممکن است توسط دفتر هدایت ویرایش شوند. آثار ارسالی مسترد نخواهد شد.

 

مهلت ارسال آثار تا انتهای مهر ماه 1390 است. اعلام اسامی برندگان و اهدای جوایز در مراسمی در بهمن 1390 انجام می‌شود. جایزه‌ی برندگان مقیم خارج از کشور به نماینده‌ی آنها اهدا خواهد شد.

گزینش آثار و جوایز:

 

ام داوران در مراسم پایانی اعلام خواهد شد.

 

به داستان‌های برگزیده به انتخاب هیات داوران، تندیس صادق هدایت و یا لوح تقدیر اهدا می‌شود.

 

در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر با دفتر مسابقه به یکی از روشهای زیر تماس حاصل فرمایید:

  

.:: This Template By : Theme-Designer.Com ::.