X
تبلیغات
وکیل جرایم سایبری
قلم و دفتر
 

خوش آمدید

افتتاح نیروگاه هسته ای بوشهر
نویسنده : سرمد تاریخ : چهارشنبه 27 مرداد‌ماه سال 1389
نظرات (2)

ایلنا نوشت:

سخنگوی وزارت امور خارجه گفت: نیروگاه اتمی بوشهر فعالیت رسمی خود را پس از ماه مبارک رمضان آغاز خواهد کرد.
  

((خوب این هم یک حرفیه ، ولی نیروگاه بوشهر قرار بود در سال ... افتتاح بشه! از این گذشته افتتاح نیروگاه بوشهر به سخنگوی وزارت خارجه چه ربطی داره؟)) 

 

به گزارش بولتن :دکتر علی اکبر صالحی در  گفتگو با مهردرخصوص اظهارات وزیر خارجه ترکیه مبنی بر آمادگی ایران برای توقف غنی سازی 20 درصدی تصریح کرد: اگر تاریخچه سوخت 20 درصدی را مرور کنیم ، در رابطه با غنی سازی 20 درصدی ما همواره اعلام کرده ایم که از ابتدا نیت تولید سوخت 20 درصدی نداشته ایم و به همین خاطر ما حدود یک سال قبل برای تامین سوخت راکتور تهران نامه ای به آژانس نوشته ایم ((میگن بلوف می زنه)) 

وی خاطرنشان کرد: ما دلمان می خواست که سوخت راکتور تهران را از خارج تامین کنیم ، چون تولید آن در داخل صرف نمی کرد ، اما بعد از گذشت چندین ماه درحالیکه سوخت راکتور تهران نیز رو به اتمام بود ما اعلام کردیم که توان بالقوه تامین این سوخت را داریم ، اما طرف مقابل باور نکرد و آنها اعلام کردند ایران بلوف می زند و در نهایت ما خودمان تولید این سوخت را شروع کردیم.

صالحی یادآور شد: غرض از تولید سوخت 20 درصد رفع احتیاجات و نیاز است و ما سوخت 20 درصد را برای 20 درصد آن نمی خواهیم بلکه برای تامین نیازهایمان است.
 

این هم سایت رسمی دولت ببینید اینها چی میگن! 

.:: This Template By : Theme-Designer.Com ::.